działka na sprzedaż - Szydłowo (gw), Szydłowo
6 200,00 m2
100,00 zł/m2
Szydłowo (gw), Szydłowo
BNEA-GS-479
, działka na sprzedaż
6200 m2 w Zawadzie, działka z MPZP Oferujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową, niezabudowaną, składająca się dwóch działek o łącznej powierzchni 6200m2,w części objętą MPZP dla gminy Szydłowo. Plan uchwalono w 2025r i dla oferowanej nieruchomości /jej części/oznaczenie ...
620 000 zł
mieszkanie na sprzedaż - Piła
3 pokoje
47,34 m2
5 386,57 zł/m2
Piła
BNEA-MS-478
, mieszkanie na sprzedaż
hcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego. Inwestycja, na którą warto zwrócić uwagę! Jeśli szukasz mieszkania z potencjałem, który możesz odkryć, to jest oferta dla Ciebie! Doskonałe dla młodej rodziny, idealne ...
255 000 zł
mieszkanie na sprzedaż - Piła
2 pokoje
36,14 m2
7 332,60 zł/m2
Piła
BNEA-MS-477
, mieszkanie na sprzedaż
Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w centrum Piły, w przy ul. Sikorskiego, w niskim zadbanym bloku na 1 piętrze! Funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 36,14 m², położonego w samym sercu Piły. To lokalizacja, która zapewnia wygodę codziennego życia – wszystko, ...
265 000 zł
mieszkanie na wynajem - Piła
2 pokoje
32,00 m2
51,56 zł/m2
Piła
BNEA-MW-476
, mieszkanie na wynajem
Na wynajem  słoneczne, nowoczesne i przytulne  mieszkanie na osiedlu Górnym w Pile. Mieszkanie po generalnym remoncie, na IV piętrze. Parking przed blokiem. Las w niewielkiej odległości około 100 metrów. Sklepy spożywcze, poczta, drogeria, apteka w pobliżu. Przystanki ...
1 650 zł
mieszkanie na wynajem - Piła
2 pokoje
42,00 m2
51,19 zł/m2
Piła
BNEA-MW-474
, mieszkanie na wynajem
NOWE mieszkanie na Zielonej Dolinie na wynajem. Winda. IV piętro. Duży balkon. Klimatyzacja. Mieszkanie meblowane i wyposażone w sprzęt AGD. Nowoczesny design. Wynajęcie mieszkania wyłącznie w formie najmu okazjonalnego. Wolne od 01.07.2026 roku. Koszty: opłata ...
2 150 zł
mieszkanie na sprzedaż - Piła
3 pokoje
48,20 m2
9 439,83 zł/m2
Piła
BNEA-MS-473
, mieszkanie na sprzedaż
Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie z pięknym widokiem - Piła, ul. Dąbrowskiego  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 48,20 m², zlokalizowanego na os. Zamość ul. Dąbrowskiego. To doskonała ...
455 000 zł
dom na sprzedaż - Wyrzysk (gw), Osiek nad Notecią
3 pokoje
73,20 m2
3 401,64 zł/m2
Wyrzysk (gw), Osiek nad Notecią
BNEA-DS-472
, dom na sprzedaż
WOLNOSTOJĄCY DOM W OSIEKU n/N  DO NATYCHMIASTOWEGO WPROWADZENIA   Przedmiotem oferty jest wolnostojący dom w Osieku n/N o powierzchni ok 73,20 m2, położony na działce o pow. 308m2. Nieruchomość składa się z: 1.Pokój ok 9,9m2 podłoga w panelach,ściany płyty katon-gips,okno ...
249 000 zł
mieszkanie na sprzedaż - Poznań
2 pokoje
45,79 m2
13 518,24 zł/m2
Poznań
BNEA-MS-471
, mieszkanie na sprzedaż
Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z miejscem w hali garażowej i komórką w Poznaniu przy ulicy Goethego - Strzeszyn. Wygodna lokalizacja i dobry dojazd w kierunku do Suchego Lasu, Kiekrza, Chyb i Przeźmierowa. Mieszkanie na drugim piętrze. Nowoczesny blok z dużą windą. Zamknięte ...
619 000 zł
wczytywanie ofert

rozumiem